Mgr. Vít Schlesinger

Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na stravu a motivaci vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří i proslulá jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů.

Název přednášky:

Sporthacking - komplexní přístup v přípravě sportovce (sport/strava/trénink/regenerace).

  • Co se změnilo za posledních 30 let?
  • Proč přestali fungovat zažité modely?
  • Jak to vypadá u nás v současnosti (v praxi)?
  • Jak strava může ovlivnit psychiku a jak souvisí s regenerací?

 

Mgr. Vít Schlesinger (sporthacker)

Absolvent Univerzity Palackého v Olomouci. Výživový specialista, který své znalosti nabýval  především v zahraničí. Kariéru zahajoval v USA, kde spolupracoval s mladými olympijskými talenty, později v Kanadě, kde pracoval mimo jiné s biatlonovým a běžkařským reprezentačním týmem. Profesně se zaměřuje především na výživu vrcholových sportovců, kde pracuje s tzv. SPORT-HACKINGEM – komplexním přístupem, který propojuje optimální stravu, regeneraci a mentální přípravu sportovce. O aktivním životním stylu, lidském potenciálu a motivaci také pravidelně přednáší a publikuje.

Vít Schlesinger není jen „výživář“, je to především skvělý motivátor a oblíbený řečník, který je známý experimenty se svým tělem: http://www.vit-schlesinger.cz/cs/novinky/experimment-hladoveni.html. Jeho klienty najdeme v řadě nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů v několika sportovních odvětvích. S každým z jeho klientů spolpracuje dlouhodobě a snaží se formou sport-hackingu objevovat skrytý potenciál, který v každém dřímá.  Všechny své poznatky aplikuje i sám na sebe a o tyto zkušenosti se pak umí podělit i s ostatními.

Mgr. Vít Schlesinger

Mgr. Vít Schlesinger

Název přednášky: Sporthacking - komplexní přístup v přípravě sportovce (sport/strava/trénink/regenerace). Co se...